Haters Gonna Hate, Suck My Hidden Blade!

Červenec 2012

Zpět z Itálie!

29. července 2012 v 17:47 | Embí Rebel Assassin |  Deník
Ciao!
Dneska ve 2 hodiny ráno jsem dorazila domů po týdnu pobytu v Itálie <3. Byli jsme ve městě jménem Rosolina Mare, v hotelu Marina 22, na pokoji číslo 44. Pláž (Jménem Bagno Azzurro) jsme měli od ubytování asi 150 metrů. Noo prvních pár dní děsně foukalo a na pláži lítal písek do očí a bičoval, ale po těch pár dnech se to srovnalo a my jsme se mohli i opalovat. Trochu jsem se spálila, nemluvímo tom že tam je dost otravnejch obchodníků xD. Mamka mi koupila černou mikinu s Monster Energy symbolem <3. No a včera jsme se na 3 hodiny stavili v Benátkách, to bylo něco! Vypadá to tam úplně jak v Ass Creedu, akorát že je to teď moderní. Holubů tam je strašně moc! xD. Koupila jsem si tam tričko s Me Gustou, a potom jsme nadšeně vyrazili domů.
Trochu jsem to shrnula, kdybyste potřebovali vědět víc, stačí se zeptat xD
Ember <3

MLP - Season 3 písničky

16. července 2012 v 8:19 | Embí Rebel Assassin |  MLP-Ostatní
Nooom, Takže Sezóna číslo 3 nám klepe na dveře, a na Equestria Daily jsou už dvě videa ze třetí série, Obě ty písničky jsou boží!

1# Crystal Fair Song


2# Failure Success Song


Fuuu Po sto letech doma xD

15. července 2012 v 16:10 | Embí Rebel Assassin |  Deník
Noo, Takže, vrátila jsem se z tábora, a opět si připadám jako bych používala počítač úplně poprvé, protože jsem si na ně docela odvykla xD. Zážitky, na které nikdy nezapomenu: Slovo "Lopucha", žába jménem "Fekálie",To že jsem vyhrála první místo ve výtvarný soutěži, a poznala jsem spoustu fajn kamarádů. Zkazili jsme klukům diskotéku, tancovali ploužák s holkama a pak jsme se tam přidali my a tancovali jsme ploužík mezi sebou xDDD. Nejvíc mi ten tábor bude připomínat písnička "Ai Se Eu Te Pego", protože jsme na to měli vymyslenej tanec.

Noo, a nějak uprostřed tábora jsem se trochu pohádala se svým "Bráškou" (můj úplně nejlepší kamarád z tábora), a včera, těsně před koncem tábora jsem se rozbrečela, protože jsme se nestihli udobřit, a tak lama (lamíček xD) mi s tím pomohla, takže je všechno zase při starém xD. Zase se mi příšerně stýská, protože jsem tam pořád byla s někým, a tady doma budu zase skoro sama.

Doufám že se vám tady líbilo a že se ještě někdy stavíte :D


Copyright © Ember 2011 - 2012